Boxovací pytel je naprostou nutností pro nácvik a zlepšování úderů. Boxerský pytel od české značky SULOV by proto měl mít každý, kdo nejen aktivně boxuje, ale i o tomto sportu zatím třeba jen přemýšlí. Nabízíme různé varianty i velikosti. Pak už stačí jen zvolit správné zavěšení boxovacího pytle a plnohodnotný trénink může začít. Pytel na box je dokonalou pomůckou nejen na klasické boxování, ale také na fitness box. I proto si ho často pořizují ......
Boxovací pytel je naprostou nutností pro nácvik a zlepšování úderů. Boxerský pytel od české značky SULOV by proto měl mít každý, kdo nejen aktivně boxuje, ale i o tomto sportu zatím třeba jen přemýšlí. Nabízíme různé varianty i velikosti. Pak už stač ......

Boxovací pytel je naprostou nutností pro nácvik a zlepšování úderů. Boxerský pytel od české značky SULOV by proto měl mít každý, kdo nejen aktivně boxuje, ale i o tomto sportu zatím třeba jen přemýšlí. Nabízíme různé varianty i velikosti. Pak už stačí jen zvolit správné zavěšení boxovacího pytle a plnohodnotný trénink může začít.

Pytel na box je dokonalou pomůckou nejen na klasické boxování, ale také na fitness box. I proto si ho často pořizují jak muži, tak ženy, mohou u něj skvěle nastartovat metabolismus a rychleji spalovat kalorie. Přitom není problém dát si boxovací pytel do bytu, pod pergolu nebo kamkoliv jinam, kde se můžete pořádně vyvztekat a ještě k tomu nacvičit nové dovednosti.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak začít boxovat doma

Jak začít boxovat doma

Zvažujete, že pustíte do boxu a rádi byste trénovali i doma? Poradíme vám, jaké vybavení si pořídit, do čeho se vyplatí investovat i jak se stát téměř profesionálním boxerem bez toho, aniž by vás všichni sousedi v paneláku začali nesnášet.