Odrážedla pro děti jsou prakticky prvními dopravními prostředky, které přijdou na řadu ještě před „opravdovým“ kolem. Odrážedlo od 1 roku je určeno těm úplně nejmenším. Kvůli stabilitě se pak v této kategorii jedná o dvoustopé provedení – autíčka nebo motorky. Batole by se totiž na jiném typu „vozidla“ ještě neumělo příliš udržet. Tato odrážedla pro nejmenší jsou určena dětem do cca 3 let věku. Jinak se též nazývají odstrkovadla. Důležitý parame ......
Odrážedla pro děti jsou prakticky prvními dopravními prostředky, které přijdou na řadu ještě před „opravdovým“ kolem. Odrážedlo od 1 roku je určeno těm úplně nejmenším. Kvůli stabilitě se pak v této kategorii jedná o dvoustopé provedení – autíčka neb ......

Odrážedla pro děti jsou prakticky prvními dopravními prostředky, které přijdou na řadu ještě před „opravdovým“ kolem. Odrážedlo od 1 roku je určeno těm úplně nejmenším. Kvůli stabilitě se pak v této kategorii jedná o dvoustopé provedení – autíčka nebo motorky. Batole by se totiž na jiném typu „vozidla“ ještě neumělo příliš udržet.

Tato odrážedla pro nejmenší jsou určena dětem do cca 3 let věku. Jinak se též nazývají odstrkovadla. Důležitý parametr pro nákup je hlavně jeden: Při nákupu odrážedla pro nejmenší si zkontrolujte primárně výšku sedla.

Jakmile potomek povyroste, přicházejí na řadu odrážedla pro děti v podobě kola. Jedná se o zmenšeninu klasického „dospělého“ kola bez pedálů. Na něm už se malí jezdci učí držet rovnováhu.

Zobrazit více
Zobrazit méně