V horkých letních dnech zvlášť u vody se může hodit kvalitní slunečník na pláž. Ať již jde o skládací plážový slunečník nebo s menším průměrem, vždy vám poskytne ochranu před palčivým sluncem. Kromě plážového slunečníku, vyzkoušejte také praktický plážový přístřešek, který chrání nejen před sluncem ale také před chladnějším větrem. S našimi slunečníky na pláž zároveň ušetříte. Naše zapichovací plážové slunečníky jsou vyrobeny z kvalitních materi ......
V horkých letních dnech zvlášť u vody se může hodit kvalitní slunečník na pláž. Ať již jde o skládací plážový slunečník nebo s menším průměrem, vždy vám poskytne ochranu před palčivým sluncem. Kromě plážového slunečníku, vyzkoušejte také praktický pl ......

V horkých letních dnech zvlášť u vody se může hodit kvalitní slunečník na pláž. Ať již jde o skládací plážový slunečník nebo s menším průměrem, vždy vám poskytne ochranu před palčivým sluncem. Kromě plážového slunečníku, vyzkoušejte také praktický plážový přístřešek, který chrání nejen před sluncem ale také před chladnějším větrem. S našimi slunečníky na pláž zároveň ušetříte.

Naše zapichovací plážové slunečníky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a vynikají odolnou konstrukcí, která zvládne i silnější větřík. Nabízíme také žádané plážové slunečníky s extra průměrem stínidla 180 cm a nastavitelné až do 190 cm.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Co sbalit na dovolenou k moři, aby si odpočinula i maminka?

Konečně léto! Na tuto část roku se těšíme všichni a především děti. Připravte se letos na léto tak, abyste si ho mohli užívat společně s nimi. Máme pro vás několik tipů, jak na to. Před odjezdem na letní dovolenou máme hlavu plnou nádherných představ o azurovém moři, slunných dnech, příjemném odpočinku a pevně doufáme, že i letos vyjde skvělé počasí.