Jízda na skateboardu je velmi všestrannou aktivitou. Tento doplněk se používá coby dopravní prostředek na jízdu po městě, ale slouží i jakožto akční sport, v němž se dá provádět mnoho zajímavých triků. Zvládnou ho přitom i i začátečníci. Skateboard pro děti je vhodný už od přibližně 3. narozenin. Nejmenším ale dopřejte mini provedení. Dětský skateboard bývá upraven na šířku desky 7,5 palce a prkno je pro větší pohodlí malého jezdce i lehčí. Výro ......
Jízda na skateboardu je velmi všestrannou aktivitou. Tento doplněk se používá coby dopravní prostředek na jízdu po městě, ale slouží i jakožto akční sport, v němž se dá provádět mnoho zajímavých triků. Zvládnou ho přitom i i začátečníci. Skateboard ......

Jízda na skateboardu je velmi všestrannou aktivitou. Tento doplněk se používá coby dopravní prostředek na jízdu po městě, ale slouží i jakožto akční sport, v němž se dá provádět mnoho zajímavých triků.

Zvládnou ho přitom i i začátečníci. Skateboard pro děti je vhodný už od přibližně 3. narozenin. Nejmenším ale dopřejte mini provedení. Dětský skateboard bývá upraven na šířku desky 7,5 palce a prkno je pro větší pohodlí malého jezdce i lehčí. Výrobci sázejí i na rozlišení dle pohlaví, skateboard pro dívky tak odpovídá cílení na malé slečny i svou barevností.

Při výběru konkrétního modelu je tak obecně dále potřeba dbát hlavně na tvar desky, truck, kolečka i ložiska. To pravé naleznete zaručeně mezi skateboardy Sulov®.

Zobrazit více
Zobrazit méně