Čelovky na rybaření Calter nabízíme v několika modelových řadách, které se liší výkonem a také vybavením. Jednodušší rybářské čelovky Basic od výkonu 68lm a váhou od 40 gramů. Až po profesionální čelovky na rybaření Calter Profi s výkonem až 400lm a dobíjením. Samozřejmostí je uchycení páskem či třemi pásky, pro větší stabilitu. Různé módy osvětlení, dosvit až 200 metrů a výdrž u vybraných modelů až 12 hodin. Čelovky je možné také nastavit do rů ......
Čelovky na rybaření Calter nabízíme v několika modelových řadách, které se liší výkonem a také vybavením. Jednodušší rybářské čelovky Basic od výkonu 68lm a váhou od 40 gramů. Až po profesionální čelovky na rybaření Calter Profi s výkonem až 400lm a ......

Čelovky na rybaření Calter nabízíme v několika modelových řadách, které se liší výkonem a také vybavením. Jednodušší rybářské čelovky Basic od výkonu 68lm a váhou od 40 gramů. Až po profesionální čelovky na rybaření Calter Profi s výkonem až 400lm a dobíjením. Samozřejmostí je uchycení páskem či třemi pásky, pro větší stabilitu.

Různé módy osvětlení, dosvit až 200 metrů a výdrž u vybraných modelů až 12 hodin. Čelovky je možné také nastavit do různých úhlů, což se hodí zejména když sedíte na rybách a potřebujete osvítit např. rybářské pruty bez nutnosti se tam stále dívat.

TIP: Čelovky Calter jsou vhodné i na běhání, jízdu na kole nebo pro nošení na helmě.

Co je důležité při výběru čelovek na rybaření?

Pakliže vybíráme čelovku na rybaření, je vhodné se držet parametrů, o nichž již byla řeč výše, nicméně vždycky záleží na konkrétních podmínkách, při nichž má být čelovka využívána. V případě rybaření je samozřejmě důležitá voděodolnost, což nemusí být nutně kvůli tomu, že byste spadli do vody, ale i proto, že vás může během chytání zastihnout průtrž mračen.

rybářské čelovky v nociDále je u rybářské čelovky důležitá také barva světla. Obvykle se pak preferuje teplé světlo, jelikož nabízí přirozenější odstíny, což také umožňuje lépe rozlišovat detaily.

Roli hraje jistojistě také dosvit, jelikož je potřeba při sledování vodní hladiny vidět do vskutku vzdálených míst, pakliže jste nahodili daleko.

Umožní vám to ale také lepší orientaci na břehu. Existují ale i profesionální rybářské čelovky, jenž nabízí režimy červeného světla, které neruší ryby a zároveň neničí viditelnost. Pro noční rybaření určitě skvělá alternativa.

Pokud rybářskou čelovku skladujete přímo v obalu u prutů, doporučujeme mít tam také jednu náhradní baterii. Přeci jen rybaření v noci není zas tak časté jako přes den, proto baterie vložená v čelovce časem ztrácí výkon. Když pak ještě přidáte situaci, kdy je v rybářském obalu vystavena vysokým letním teplotám je lepší mít záložní baterii.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.


Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovku využijete při nejedné příležitosti. Hodit se vám bude, když doma nečekaně vypadnou pojistky nebo až půjdete na chalupě ven pro dřevo. Využijete ji i tehdy, pokud patříte mezi vášnivé rybáře či běžce.