Vybavte se na vaše cyklistické vyjížďky stylově a nenechte si pokazit jízdu nevhodně zvoleným oblečením. Pokud vyrážíte na kolo na jaře či na podzim nebo i v chladnějším letním ránu, určitě si nezapomeňte přibalit lehkou cyklistickou vestu. Cyklo vesta je ideálním řešením, pokud potřebujete tělu zajistit ochranu před větrem a chladem. Můžete ji použít jak v teplých měsících jako doplněk klasického cyklistického dresu, tak i v chl ......
Vybavte se na vaše cyklistické vyjížďky stylově a nenechte si pokazit jízdu nevhodně zvoleným oblečením. Pokud vyrážíte na kolo na jaře či na podzim nebo i v chladnějším letním ránu, určitě si nezapomeňte přibalit lehkou cyklistickou vestu. Cykl ......

Vybavte se na vaše cyklistické vyjížďky stylově a nenechte si pokazit jízdu nevhodně zvoleným oblečením. Pokud vyrážíte na kolo na jaře či na podzim nebo i v chladnějším letním ránu, určitě si nezapomeňte přibalit lehkou cyklistickou vestu. Cyklo vesta je ideálním řešením, pokud potřebujete tělu zajistit ochranu před větrem a chladem.

Můžete ji použít jak v teplých měsících jako doplněk klasického cyklistického dresu, tak i v chladnějším počasí jako další zahřívací vrstvu na cyklobundu. Díky kvalitním funkčním materiálům a promyšlenému střihu vám budou vesty z www.nejsport.cz sedět jako ulité.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.