Na kolo můžete vyrazit v čemkoli. Pokud vás ale cyklistika chytla za srdce, určitě si cyklistický šatník vybavte pohodlným cyklistickým dresem z funkčních materiálů, který i sváteční vyjížďku povýší na novou úroveň. Volit můžete mezi dámskými i pánskými cyklo dresy a cyklo kalhotami, jejichž střih je přizpůsobený tělesné konstituci tak, aby vás při jízdě nikde nic nerušilo, netlačilo. Díky prodlouženým zádům vám nepotáhne na ledviny a do kapes ......
Na kolo můžete vyrazit v čemkoli. Pokud vás ale cyklistika chytla za srdce, určitě si cyklistický šatník vybavte pohodlným cyklistickým dresem z funkčních materiálů, který i sváteční vyjížďku povýší na novou úroveň. Volit můžete mezi dámskými i pánsk ......

Na kolo můžete vyrazit v čemkoli. Pokud vás ale cyklistika chytla za srdce, určitě si cyklistický šatník vybavte pohodlným cyklistickým dresem z funkčních materiálů, který i sváteční vyjížďku povýší na novou úroveň. Volit můžete mezi dámskými i pánskými cyklo dresy a cyklo kalhotami, jejichž střih je přizpůsobený tělesné konstituci tak, aby vás při jízdě nikde nic nerušilo, netlačilo.

Díky prodlouženým zádům vám nepotáhne na ledviny a do kapes zase schováte potřebné drobnosti. Pokud jezdíte i s dětmi, určitě jim pořiďte vlastní dětský cyklistický dres ve veselých barvách s reflexními prvky. Všechny dresy z naší nabídky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které skvěle odvádí pot a komfort při jízdě tak máte zaručen.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.