Jezdí vaše dítko na odrážedle, kole nebo na bruslích? Potom se bez kvalitní dětské helmy na kolo neobejde. Nejen že je nošení dětské cyklistické přilby zákonná povinnost pro všechny děti do 18 let, ale správně vybraná dětská cyklistická helma rovněž může vaší ratolesti v kritické situaci ochránit hlavu a tím třeba i zachránit život . V našem sortimentu proto pod značkou SULOV® naleznete odolné dětské přilby na kolo, které jsou vyrobeny z kvali ......
Jezdí vaše dítko na odrážedle, kole nebo na bruslích? Potom se bez kvalitní dětské helmy na kolo neobejde. Nejen že je nošení dětské cyklistické přilby zákonná povinnost pro všechny děti do 18 let, ale správně vybraná dětská cyklistická helma rovněž ......

Jezdí vaše dítko na odrážedle, kole nebo na bruslích? Potom se bez kvalitní dětské helmy na kolo neobejde. Nejen že je nošení dětské cyklistické přilby zákonná povinnost pro všechny děti do 18 let, ale správně vybraná dětská cyklistická helma rovněž může vaší ratolesti v kritické situaci ochránit hlavu a tím třeba i zachránit život .

V našem sortimentu proto pod značkou SULOV® naleznete odolné dětské přilby na kolo, které jsou vyrobeny z kvalitní a lehoučké skořepiny , dobře polstrované a s účinným větráním , aby se dítěti helma dobře nosila. Vybírat můžete z mnoha barevných designů a velikostí. Všechny naše dětské přilby na kolo splňují přísné bezpečnostní no rmy dle předpisů EU.

TIP: Jak vybrat helmu na kolo?

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.