Ať už máte doma malého začínajícího lyžaře nebo zkušeného juniora, určitě ho nepustíte na sjezdovku bez lyžařské přilby . Dětská lyžařská helma je základní a nezbytný bezpečnostní prvek a nevyplatí se na ní šetřit. Zvláště v dnešní době, kdy na sjezdovkách přibývá vážných úrazů. Vhodně zvolená dětská přilba na lyže totiž dokáže ochránit hlavu vašeho dítěte před případným zraněním z pádu nebo při srážce s jiným lyžařem. Až budete vybírat vhodnou ......
Ať už máte doma malého začínajícího lyžaře nebo zkušeného juniora, určitě ho nepustíte na sjezdovku bez lyžařské přilby . Dětská lyžařská helma je základní a nezbytný bezpečnostní prvek a nevyplatí se na ní šetřit. Zvláště v dnešní době, kdy na sjezd ......

Ať už máte doma malého začínajícího lyžaře nebo zkušeného juniora, určitě ho nepustíte na sjezdovku bez lyžařské přilby . Dětská lyžařská helma je základní a nezbytný bezpečnostní prvek a nevyplatí se na ní šetřit. Zvláště v dnešní době, kdy na sjezdovkách přibývá vážných úrazů. Vhodně zvolená dětská přilba na lyže totiž dokáže ochránit hlavu vašeho dítěte před případným zraněním z pádu nebo při srážce s jiným lyžařem.

Až budete vybírat vhodnou dětskou lyžařskou přilbu, určitě volte model s dostatečným polstrováním, která zakryje uši, bude výborně sedět na hlavě a zároveň bude dostatečně větrat. V našem sortimentu lyžařských helem jsou pro vás připraveny dětské helmy na lyže od značky SULOV® , jejichž kvalita je prověřena dlouholetou tradicí této tradiční české značky . Vybírat můžete z mnoha atraktivních designů.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Lyžařskou helmu se štítem nebo bez?

Lyžařskou helmu se štítem nebo bez?

Lyžařská helma by neměla chybět ve výbavě žádného lyžaře. Na hlavě by ji určitě měli mít jak začínající lyžaři, tak lyžaři pokročilí. Naprostou nezbytností je pak u dětí, které se lyžovat teprve učí. Lyžování je dnes o mnoho rychlejší (a nebezpečnější) než dřív. Jakou helmu ale pořídit?