Bruslení na ledě neodmyslitelně patří k zimním radovánkám. Aby si vaše děti mohli užívat zimní sporty společně s vámi, při pořízení zimních dětských bruslí se mohou učit už od mala jízdě na bruslích. Pro malé děti jsou vhodné dětské brusle pro nejmenší se čtyřmi noži , tzv. kačenky, díky kterým dítě drží na ledě lepší stabilitu. Tyto dětské brusle na led slouží k postupnému přechodu na klasické lední brusle s jedním nožem. Mnoho rodičů rov ......
Bruslení na ledě neodmyslitelně patří k zimním radovánkám. Aby si vaše děti mohli užívat zimní sporty společně s vámi, při pořízení zimních dětských bruslí se mohou učit už od mala jízdě na bruslích. Pro malé děti jsou vhodné dětské brusle pro ......

Bruslení na ledě neodmyslitelně patří k zimním radovánkám. Aby si vaše děti mohli užívat zimní sporty společně s vámi, při pořízení zimních dětských bruslí se mohou učit už od mala jízdě na bruslích. Pro malé děti jsou vhodné dětské brusle pro nejmenší se čtyřmi noži , tzv. kačenky, díky kterým dítě drží na ledě lepší stabilitu. Tyto dětské brusle na led slouží k postupnému přechodu na klasické lední brusle s jedním nožem. Mnoho rodičů rovněž ocení možnost velikostně nastavitelných bruslí , které dítěti vydrží i několik let.

Pro svou univerzálnost jsou také oblíbené brusle 2v1 . Jedná se primárně o chlapecké nebo dívčí lední brusle, ale stačí u nich vyměnit nůž za kolečka a rázem se z nich stanou kolečkové brusle . V našem sortimentu dětských zimních bruslí pro chlapce i dívky naleznete všechny typy a velikosti bruslí. Určitě tak vyberte ty pravé.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak se naučit bruslit na ledu

Jak se naučit bruslit na ledu

Bruslení je oblíbená zimní aktivita. Je navíc nenáročná, potřebujete k ní pouze brusle a znalost správné techniky. Co byste o ní měli vědět a jak si vybrat ideální brusle?