I v případě, že nevlastníte řidičské oprávnění, ale rádi byste se snadno a rychle přemístili z místa A do místa B, mohl by být elektrický skútr bez řidičáku tím pravým řešením pro vás. Jedná se o jednostopé vozidlo, které si lze snadno splést s motorkou, oproti které má však menší kola a jeho motor zdaleka nedosahuje takového výkonu. S elektroskútrem bez řidičáku se vyhnete pravidelnému tankování paliva na čerpacích stanicích. Jeho pohon zajišťuj ......
I v případě, že nevlastníte řidičské oprávnění, ale rádi byste se snadno a rychle přemístili z místa A do místa B, mohl by být elektrický skútr bez řidičáku tím pravým řešením pro vás. Jedná se o jednostopé vozidlo, které si lze snadno splést s motor ......

I v případě, že nevlastníte řidičské oprávnění, ale rádi byste se snadno a rychle přemístili z místa A do místa B, mohl by být elektrický skútr bez řidičáku tím pravým řešením pro vás. Jedná se o jednostopé vozidlo, které si lze snadno splést s motorkou, oproti které má však menší kola a jeho motor zdaleka nedosahuje takového výkonu. S elektroskútrem bez řidičáku se vyhnete pravidelnému tankování paliva na čerpacích stanicích. Jeho pohon zajišťuje výkonná baterie, kterou lze jednoduše dobít kdekoliv. Jak je to s pojištěním odpovědnosti z provozu motorového vozidla se dozvíte ZDE.

V naší nabídce je najdete pod názvy e-Babeta®, e-Fichtl®, a Kobra®. Jedinou starostí tak bude jednou za čas dobít baterii z klasické elektrické zásuvky a vymyslet, kam si zajedete příště.

TIP: Jak vybrat elektroskútr

Zobrazit více
Zobrazit méně

jak vybrat elektroskútr do města i mimo

Jak vybrat elektroskútr

Výběr elektrického skútru nemusí být pro laika úplně jednoduchý. Jak a podle čeho vybírat nejvhodnější model z dostupných variant na trhu? Elektrický skútr vám ušetří při pohybu ve městě nekonečné stání v kolonách. Jedná se o velmi kompaktní a jednoduchý dopravní prostředek, který se snadno ovládá. Vhodný je pro pravidelnou dopravu do zaměstnání i delší výlety.