Rukavice na fitness jsou nepostradatelné pro každého milovníka posiloven. Fitness rukavice zlepšují uchopení činek, lépe se s nimi cvičí na posilovacích strojích a správně vybrané rukavice na cvičení chrání dlaně před oděrkami i mozoly. Nabízíme celou škálu materiálů, designů a funkčních prvků. Mezi nejoblíbenější typy patří fitness rukavice s omotávkou, které se jednoznačně řadí mezi nejlepší rukavice do fitka. Při výběru se zaměřte také na stř ......
Rukavice na fitness jsou nepostradatelné pro každého milovníka posiloven. Fitness rukavice zlepšují uchopení činek, lépe se s nimi cvičí na posilovacích strojích a správně vybrané rukavice na cvičení chrání dlaně před oděrkami i mozoly. Nabízíme cel ......

Rukavice na fitness jsou nepostradatelné pro každého milovníka posiloven. Fitness rukavice zlepšují uchopení činek, lépe se s nimi cvičí na posilovacích strojích a správně vybrané rukavice na cvičení chrání dlaně před oděrkami i mozoly.

Nabízíme celou škálu materiálů, designů a funkčních prvků. Mezi nejoblíbenější typy patří fitness rukavice s omotávkou, které se jednoznačně řadí mezi nejlepší rukavice do fitka. Při výběru se zaměřte také na střih, sílu materiálu v oblasti dlaní a samozřejmě na prodyšnost, aby rukavice do posilovny posloužily co nejlépe a nejdéle.

Poradna: Sestavte si malé domácí fitness

Zobrazit více
Zobrazit méně

Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?