Golfové rukavice představují praktický doplněk pro každého hráče. Zaručují totiž pevný a stabilní úchop holí. Jejich nošení se tak jednoznačně promítá do zlepšení výkonu hráče za určitých povětrnostních podmínek a v závislosti na fázi hry. Kvalitně provedené rukavice na golf tak bývají celokožené, vyrobené z prvotřídního materiálu, levnější verze se na trh dodává ze syntetiky. Pro perfektní výsledky při golfu musí vždy rukavice především precizně ......
Golfové rukavice představují praktický doplněk pro každého hráče. Zaručují totiž pevný a stabilní úchop holí. Jejich nošení se tak jednoznačně promítá do zlepšení výkonu hráče za určitých povětrnostních podmínek a v závislosti na fázi hry. Kvalitně p ......

Golfové rukavice představují praktický doplněk pro každého hráče. Zaručují totiž pevný a stabilní úchop holí. Jejich nošení se tak jednoznačně promítá do zlepšení výkonu hráče za určitých povětrnostních podmínek a v závislosti na fázi hry. Kvalitně provedené rukavice na golf tak bývají celokožené, vyrobené z prvotřídního materiálu, levnější verze se na trh dodává ze syntetiky. Pro perfektní výsledky při golfu musí vždy rukavice především precizně sedět na ruce.

Tip: Vyznáte se v golfových holích x Jak začít s golfem

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vyznáte se v golfových holích?

Vyznáte se v golfových holích?

Golf představuje velmi oblíbený sport. Nejdůležitější jsou pro něj především golfové hole. Jak a podle čeho je vybrat? Pravidla golfu určují, že v tzv. bagu hráč může mít až 14 holí. Pro zkušeného golfistu jde o optimální počet, začátečník si ale určitě vystačí s mnohem méně rozmanitou sestavou. To znamená, že vám může stačit tzv. půlset, ve kterém je 6 až 7 holí. 


Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Jak začít s golfem. Tipy a rady.

Láká vás golf, ale nemáte tušení, jak s tímto sportem začít? Ještě, než navštívíte nejbližší golfové hřiště a vyrazíte na cvičný green, máme pro vás pár důležitých informací. Prozradíme vám něco o historii golfu, dozvíte se, jaké vybavení budete na golf potřebovat i jak s ním správně zacházet.