Jedním z nejzdravějších sportů, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, je prokazatelně severská chůze neboli chůze s holemi nordic walking. Hůlky na nordic walking vzhledově připomínají ty lyžařské a jsou nezbytné pro správně prováděnou a efektivní chůzi. Hůlky pro nordic walking nabízíme v různých variantách i provedeních a mezi nejoblíbenější nordic walking hole stoprocentně patří ty od zavedeného českého výrobce SULOV®. Pro řadu lidí ......
Jedním z nejzdravějších sportů, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, je prokazatelně severská chůze neboli chůze s holemi nordic walking. Hůlky na nordic walking vzhledově připomínají ty lyžařské a jsou nezbytné pro správně prováděnou a ef ......

Jedním z nejzdravějších sportů, které jsou vhodné pro všechny věkové kategorie, je prokazatelně severská chůze neboli chůze s holemi nordic walking. Hůlky na nordic walking vzhledově připomínají ty lyžařské a jsou nezbytné pro správně prováděnou a efektivní chůzi. Hůlky pro nordic walking nabízíme v různých variantách i provedeních a mezi nejoblíbenější nordic walking hole stoprocentně patří ty od zavedeného českého výrobce SULOV®.

Pro řadu lidí je lepší pořídit si skládací hole na nordic walking, které jsou vhodnější na cesty a nezaberou tolik místa. Trekingové hole pro nordic walking se hodí na procházky i pěší túry, do kopců i nížin. Nordic walking hůlky pomáhají zapojit svaly celého těla a zajistí, že chůze je svižnější, takže se při ní lépe a rychleji spalují tuky.

Trekingové hole na nordic walking by proto měly patřit mezi základní vybavení každého turisty i milovníka chůze.

TIP: Nordic Walking a hubnutí

Zobrazit více
Zobrazit méně

Nordic Walking a hubnutí

Nordic Walking a hubnutí

Kouzlu nordic walkingu doslova propadnete. Většina lidí, která s tímhle sportem začne, nemůže přestat. Procházky na čerstvém vzduchu totiž dělají dobře nejen jejich tělu, ale i jejich duši. Přidáte se k fanouškům nordic walkingu i vy?