Kolečka na brusle jsou pro inline zásadní, co se týče požitku z jízdy. Odpovídat v první řadě musejí typu bruslí. Z hlediska nejdůležitějších vlastností inline koleček se primárně jedná o velikost, kvalitu a tvrdost. Velikost je limitována konstrukcí samotné inline brusle, nicméně je potřeba vzít v potaz, že kolečka mohou být užita nejen ve velikosti maximální, ale i menší. Tím se brusle zpomalí. Rychlost jízdy pak sekundárně ovlivní i tvrdost ko ......
Kolečka na brusle jsou pro inline zásadní, co se týče požitku z jízdy. Odpovídat v první řadě musejí typu bruslí. Z hlediska nejdůležitějších vlastností inline koleček se primárně jedná o velikost, kvalitu a tvrdost. Velikost je limitována konstrukcí ......

Kolečka na brusle jsou pro inline zásadní, co se týče požitku z jízdy. Odpovídat v první řadě musejí typu bruslí. Z hlediska nejdůležitějších vlastností inline koleček se primárně jedná o velikost, kvalitu a tvrdost. Velikost je limitována konstrukcí samotné inline brusle, nicméně je potřeba vzít v potaz, že kolečka mohou být užita nejen ve velikosti maximální, ale i menší. Tím se brusle zpomalí. Rychlost jízdy pak sekundárně ovlivní i tvrdost kolečka na inline brusle.

Na paměti musíte mít i to, že se jedná o „spotřební materiál“, který podléhá opotřebení. Proto je potřeba že kolečka do kolečkových bruslí v čase vyměnit. Náhradní kolečka na brusle je opět potřeba vybrat podle jízdního stylu.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kolečkovými bruslemi

Začínáme s kolečkovými bruslemi

Jízda na kolečkových bruslích představuje vynikající sportovní aktivitu pro všechny generace. V čem tkví její výhody, jak vybrat ty nejlepší kolečkové brusle a jak o ně správně pečovat?