Jízda na kolečkových bruslích je vynikajícím druhem pohybu pro všechny generace. Ač se jedná o poměrně mladý sport, stihl si mezi širokou veřejností získat značnou oblibu. Podle typu aktivit lze na trhu vybrat různé typy inline bruslí. Asi nejznámějším typem jsou fitness brusle. Ty jsou vhodné pro zpevněné cesty. Jejich značnou výhodou je pohodlí, lehkost, dobrá ovladatelnost, ale i rychlost. Hodí se zejména pro rekreační jízdu začátečníků i pok ......
Jízda na kolečkových bruslích je vynikajícím druhem pohybu pro všechny generace. Ač se jedná o poměrně mladý sport, stihl si mezi širokou veřejností získat značnou oblibu. Podle typu aktivit lze na trhu vybrat různé typy inline bruslí. Asi nejznáměj ......

Jízda na kolečkových bruslích je vynikajícím druhem pohybu pro všechny generace. Ač se jedná o poměrně mladý sport, stihl si mezi širokou veřejností získat značnou oblibu.

Podle typu aktivit lze na trhu vybrat různé typy inline bruslí. Asi nejznámějším typem jsou fitness brusle. Ty jsou vhodné pro zpevněné cesty. Jejich značnou výhodou je pohodlí, lehkost, dobrá ovladatelnost, ale i rychlost. Hodí se zejména pro rekreační jízdu začátečníků i pokročilých.

Znovu v módě je i dvouřadé provedení, které se označuje i jako trekové brusle. Jejich výhodou je primárně stabilita. Nastavitelné kolečkové brusle jsou dětské modely, u nichž můžete nastavit velikost boty. Brusle tak mohou doslova „růst“ s vaším potomkem až o několik velikostí. V naší nabídce najdete i náhradní kolečka na brusle či kvalitní inline chrániče.

Poradna: Začínáme s kolečkovými bruslemi

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kolečkovými bruslemi

Začínáme s kolečkovými bruslemi

Jízda na kolečkových bruslích představuje vynikající sportovní aktivitu pro všechny generace. V čem tkví její výhody, jak vybrat ty nejlepší kolečkové brusle a jak o ně správně pečovat?