K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE. Čím víc vrstev a větší tloušťka tím přináší lepší komfort a dá se o nich mluvit jako o pěnových karimatkách na zimu. Pěnová karimatka se dá doplnit i alumatkou z naší nabídky čímž ještě více zlepší ......
K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE ......

K základnímu vybavení pro kempování i cvičení patří pěnová karimatka. Skládací pěnovou karimatku snadno složíte, zabere minimum místa a zajistí, že nebudete ležet na studené zemi. Karimatky se vyrábějí v různých tloušťkách a obsahují i více vrstev PE. Čím víc vrstev a větší tloušťka tím přináší lepší komfort a dá se o nich mluvit jako o pěnových karimatkách na zimu.

Pěnová karimatka se dá doplnit i alumatkou z naší nabídky čímž ještě více zlepšíte její izolační vlastnosti. Zároveň zabráníte zbytečnému zašpinění pěnové podložky od špinavé země.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.


7+1 způsobů použití karimatky

7+1 způsobů použití karimatky

Možná již doma nějakou karimatku máte. Používáte ji třeba na cvičení a dál to neřešíte. Karimatka však představuje vynikajícího pomocníka pro celou řadu situací. Kde všude ji určitě využijete? Představujeme karimatku 7x v různých situacích.