Plavecké ploutve jsou nezbytnou výbavou každého, kdo si oblíbil potápění nebo šnorchlování. Oba typy ploutví se skládají z botičky a listu, ale je mezi nimi drobný rozdíl. Potápěčské ploutve se od šnorchlovacích liší v tom, že nemusí mít tuhé postranní listy. Rozlišujeme také různé tvrdosti ploutví. Správné ploutve na šnorchlování by zase měly být lehké a účinné. Setkat se můžeme i s rozdělením šnorchlovacích ploutví na rekreační a sportovní. A ......
Plavecké ploutve jsou nezbytnou výbavou každého, kdo si oblíbil potápění nebo šnorchlování. Oba typy ploutví se skládají z botičky a listu, ale je mezi nimi drobný rozdíl. Potápěčské ploutve se od šnorchlovacích liší v tom, že nemusí mít tuhé postran ......

Plavecké ploutve jsou nezbytnou výbavou každého, kdo si oblíbil potápění nebo šnorchlování. Oba typy ploutví se skládají z botičky a listu, ale je mezi nimi drobný rozdíl. Potápěčské ploutve se od šnorchlovacích liší v tom, že nemusí mít tuhé postranní listy. Rozlišujeme také různé tvrdosti ploutví. Správné ploutve na šnorchlování by zase měly být lehké a účinné.

Setkat se můžeme i s rozdělením šnorchlovacích ploutví na rekreační a sportovní. Ať už hledáte vhodné ploutve na potápění nebo na šnorchlování, u nás si určitě vyberete. V nabídce naleznete například  kvalitní ploutve na plavání značky CALTER®, které jsou lehké a vynikají minimálním odporem vody při potápění.

TIP: Šnorchlování - objevte svět pod hladinou

Zobrazit více
Zobrazit méně

Šnorchlování – objevujte svět pod hladinou

Šnorchlování – objevujte svět pod hladinou

Šnorchlování v sobě skrývá mnohem více zážitků, než se na první pohled může zdát. Důležité je však nepodcenit kvalitní vybavení a v některých případech i podstoupit odborný výcvik.