Potápění a šnorchlování platí za oblíbené sportovní aktivity. V rekreačním režimu jej provozují v hojné míře také amatérští sportovci. A to včetně lidí, kteří ke sportovním aktivitám blízko v zásadě nemají. Mnoho lidí zamíří za fascinující podívanou v podmořském světě jednoduše příležitostně v průběhu své dovolené. Klasické šnorchlování je dobře dostupné a mohou se mu věnovat i děti. Vybavení pro šnorchlování tvoří především šnorchly nebo celoob ......
Potápění a šnorchlování platí za oblíbené sportovní aktivity. V rekreačním režimu jej provozují v hojné míře také amatérští sportovci. A to včetně lidí, kteří ke sportovním aktivitám blízko v zásadě nemají. Mnoho lidí zamíří za fascinující podívanou ......

Potápění a šnorchlování platí za oblíbené sportovní aktivity. V rekreačním režimu jej provozují v hojné míře také amatérští sportovci. A to včetně lidí, kteří ke sportovním aktivitám blízko v zásadě nemají. Mnoho lidí zamíří za fascinující podívanou v podmořském světě jednoduše příležitostně v průběhu své dovolené.

Klasické šnorchlování je dobře dostupné a mohou se mu věnovat i děti. Vybavení pro šnorchlování tvoří především šnorchly nebo celoobličejové masky. Ty se pak doplňují ploutvemi a ke klasickému šnorchlu patří i brýle. Vybavení na potápění už bývá o něco náročnější a tvoří jej neopreny, ploutve, masky, počítače a automatiky.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Šnorchlování – objevujte svět pod hladinou

Šnorchlování – objevujte svět pod hladinou

Šnorchlování v sobě skrývá mnohem více zážitků, než se na první pohled může zdát. Důležité je však nepodcenit kvalitní vybavení a v některých případech i podstoupit odborný výcvik.