Elektrické koloběžky pro děti zn. Eljet jsou určeny pro děti od 4 let. U těchto modelů jsou elektrokoloběžky vybaveny dvěmi kolečky vepředu pro větší stabilitu. Dětská elektrická koloběžka je ideálním dárkem pro vaše dítě, které mu umožní rychlejší přepravu do školy a zpět. Naše nejlehčí elektrokoloběžka pro děti váží pouhých 4,5 kg, běžné verze pak kolem 9 kg. Snadno ji tak složíte a vezmete sebou i do autobusu či auta. Pro rámy našich dětských ......
Elektrické koloběžky pro děti zn. Eljet jsou určeny pro děti od 4 let. U těchto modelů jsou elektrokoloběžky vybaveny dvěmi kolečky vepředu pro větší stabilitu. Dětská elektrická koloběžka je ideálním dárkem pro vaše dítě, které mu umožní rychlejší p ......

Elektrické koloběžky pro děti zn. Eljet jsou určeny pro děti od 4 let. U těchto modelů jsou elektrokoloběžky vybaveny dvěmi kolečky vepředu pro větší stabilitu. Dětská elektrická koloběžka je ideálním dárkem pro vaše dítě, které mu umožní rychlejší přepravu do školy a zpět. Naše nejlehčí elektrokoloběžka pro děti váží pouhých 4,5 kg, běžné verze pak kolem 9 kg.

Snadno ji tak složíte a vezmete sebou i do autobusu či auta. Pro rámy našich dětských elektrokoloběžek používáme buď kvalitní ocel, hliník nebo nylon - liší se dle vybraného modelu. Polohovatelná řídítka můžete přizpůsobit výšce dítěte podle jeho růstu, což znamená, že koloběžka "poroste" spolu s vaším dítětem.

Jak je to s výbavou elektrokoloběžek pro děti?

Koloběžky Eljet jsou navrženy tak, aby vašemu dítěti zajistily bezpečnou jízdu, slušný dojezd a originální design. Proto jsou vybaveny:

  1. výkonnou zadní nášlapnou brzdou
  2. svítícími kolečky
  3. 5,5 palcovými koly
  4. LED osvětlením
  5. motorem o výkonu až 150 W
  6. nosností až 65 kg
  7. dojezdem až 11 km

Víte jaký je rozdíl mezi elektrickou koloběžkou pro děti a pro dospělé?

Největším rozdílem je výkon motoru, který je u dospělých verzí podstatně vyšší s čímž pak souvisí i vyšší nosnost a dojezd elektrokoloběžky. U dětských elektrokoloběžek je lepší mít právě ten nižší výkon, který vašemu dítěti umožní získat více času při případném vyhodnocení a manévru při jízdě na el. koloběžce.

K dalším rozdílům pak patří nižší hmotnost či menší nášlap. Rozdíl u dětských elektrických koloběžek je pak i v designu, který je navržen speciálně pro děti - včetně např. přidaných prvků ve tvaru trysek u modelů se třemi kolečky. Ten je vybaven pro efekt i generátorem páry, takže jízda vašeho dítěte vypadá ještě efektněji.

Zobrazit více
Zobrazit méně

10 důvodů, proč si pořídit elektrickou koloběžku

10 důvodů, proč si pořídit elektrickou koloběžku

Elektrické koloběžky jsou stále rozšířenější. V čem spočívají jejich výhody a proč byste si je měli pořídit i vy? Elektrická koloběžka je zařízení pohánění elektromotorem a baterií. Koloběžky jsou jednoznačně další oblastí, v níž intenzivně rezonuje trend elektromobility. Nabízí celou řadu výhod. Jmenovat si tak můžeme hned 10 klíčových předností. Jedná se primárně o následující body