Skládací koloběžky jsou kompaktním dopravním prostředkem vhodným do města. Jsou lehké a jak vyplývá přímo i z jejich označení, především snadno skladné. Složit je snadno můžete do batohu nebo do kufru auta, případně si je vezmete například do práce. Skládací koloběžka pro dospělé tak představuje velmi praktického pomocníka. Jejich složení vám navíc zabere jen půl minuty a oceníte i transportní popruh. A nejen vy, toto přibližovadlo se hodí pro v ......
Skládací koloběžky jsou kompaktním dopravním prostředkem vhodným do města. Jsou lehké a jak vyplývá přímo i z jejich označení, především snadno skladné. Složit je snadno můžete do batohu nebo do kufru auta, případně si je vezmete například do práce. ......

Skládací koloběžky jsou kompaktním dopravním prostředkem vhodným do města. Jsou lehké a jak vyplývá přímo i z jejich označení, především snadno skladné. Složit je snadno můžete do batohu nebo do kufru auta, případně si je vezmete například do práce.

Skládací koloběžka pro dospělé tak představuje velmi praktického pomocníka. Jejich složení vám navíc zabere jen půl minuty a oceníte i transportní popruh. A nejen vy, toto přibližovadlo se hodí pro všechny věkové kategorie, výška řidítek je variabilní. Pořídit lze i dětskou skládací koloběžku SULOV® přímo z naší výroby.

Na čem při výběru skládací koloběžky nejvíc záleží? Jízdní komfort určují hlavně kolečka. Pro začátečníka volte určitě ta menší. Skládací koloběžky by měly rovněž mít kvalitní ložiska.

TIP: Jak vybrat koloběžku

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak vybrat kvalitní koloběžku

Jak vybrat kvalitní koloběžku

Koloběžka představuje oblíbený dopravní prostředek mnoha lidí současnosti. Jak si vybrat tu nejlepší? Které parametry zohlednit? Koloběžky máme zafixovány především jako hračky pro děti. Stále častěji si je ale pořizují i dospělí, a to jako dopravní prostředky.