Dětské švihadlo si zaručeně pamatujete. Víte ale, že se nejedná jen o hračku, ale i o velmi účinný cvičební nástroj? Sportovní švihadlo pro dospělé se od klasického švihadla, které je nejčastěji textilní a slouží hlavně na nenáročné rekreační využití, liší sofistikovanějším provedením. Vyrábí se z různých materiálů. Pokročilí sportovci používají ocel nebo kůži, neboť jsou tato zátěžová švihadla rychlejší a celé cvičení je intenzivnější. Pro zvýš ......
Dětské švihadlo si zaručeně pamatujete. Víte ale, že se nejedná jen o hračku, ale i o velmi účinný cvičební nástroj? Sportovní švihadlo pro dospělé se od klasického švihadla, které je nejčastěji textilní a slouží hlavně na nenáročné rekreační využit ......

Dětské švihadlo si zaručeně pamatujete. Víte ale, že se nejedná jen o hračku, ale i o velmi účinný cvičební nástroj?

Sportovní švihadlo pro dospělé se od klasického švihadla, které je nejčastěji textilní a slouží hlavně na nenáročné rekreační využití, liší sofistikovanějším provedením. Vyrábí se z různých materiálů. Pokročilí sportovci používají ocel nebo kůži, neboť jsou tato zátěžová švihadla rychlejší a celé cvičení je intenzivnější. Pro zvýšení náročnosti mohou mít v rukojeti integrováno závaží. Vašemu tréninku dodá na profesionalitě i švihadlo s počítadlem.

Nejdůležitějším kritériem výběru je dále kromě použitého materiálu i správná délka švihadla. Měla by korespondovat s vaší tělesnou výškou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?