Pro pěší túry i svižnější chůzi jsou nezbytným doplňkem trekingové hůlky, které pomohou lépe zapojit všechny svaly těla a zajistí, aby chůze byla efektivnější, rychlejší a příjemnější. Jelikož klasické trekingové hole jsou poměrně dlouhé a neskladné, nabízíme také teleskopické trekingové hůlky složené ze tří nebo čtyř dílů. Skládací trekingové hůlky jsou praktické pro převoz, dají se lehce připnout na batoh, kdykoliv si je zase složíte a jsou ráz ......
Pro pěší túry i svižnější chůzi jsou nezbytným doplňkem trekingové hůlky, které pomohou lépe zapojit všechny svaly těla a zajistí, aby chůze byla efektivnější, rychlejší a příjemnější. Jelikož klasické trekingové hole jsou poměrně dlouhé a neskladné, ......

Pro pěší túry i svižnější chůzi jsou nezbytným doplňkem trekingové hůlky, které pomohou lépe zapojit všechny svaly těla a zajistí, aby chůze byla efektivnější, rychlejší a příjemnější. Jelikož klasické trekingové hole jsou poměrně dlouhé a neskladné, nabízíme také teleskopické trekingové hůlky složené ze tří nebo čtyř dílů. Skládací trekingové hůlky jsou praktické pro převoz, dají se lehce připnout na batoh, kdykoliv si je zase složíte a jsou rázem připraveny k použití.

Doporučujeme zejména trekingové hůlky pro seniory, které i starším lidem pomohou pohybovat se rychleji a snadněji díky pevné opoře. Ideální je pořídit trekingové hůlky skládací, které si rychle smontuje i starší člověk. Správné nastavení trekingových hůlek je přitom jednoduché a přizpůsobíte je vlastním potřebám, stejně jako u nich můžete měnit koncovky podle různých typů terénů.

Na výběr máme mnoho různých designů, barevných provedení i rozličných značek od ověřených výrobců.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Nordic Walking a hubnutí

Nordic Walking a hubnutí

Kouzlu nordic walkingu doslova propadnete. Většina lidí, která s tímhle sportem začne, nemůže přestat. Procházky na čerstvém vzduchu totiž dělají dobře nejen jejich tělu, ale i jejich duši. Přidáte se k fanouškům nordic walkingu i vy?