Veslovací trenažéry vám pomohou efektivně posílit horní i spodní polovinu těla. Vzhledem ke zcela specifickému pohybu, který umožňují, jde o univerzální nástroje k protažení a posílení svalů. To navíc kombinují s aerobním tréninkem a nabízejí i rovnoměrné zatížení. Veslařský trenažér tak sice nepatří k typickým posilovacím strojům, rozhodně však nelze říci, že vám s vypracováním svalů nepomůže. Trenažér na veslování se hodí pro všechny, kteří si ......
Veslovací trenažéry vám pomohou efektivně posílit horní i spodní polovinu těla. Vzhledem ke zcela specifickému pohybu, který umožňují, jde o univerzální nástroje k protažení a posílení svalů. To navíc kombinují s aerobním tréninkem a nabízejí i rovno ......

Veslovací trenažéry vám pomohou efektivně posílit horní i spodní polovinu těla. Vzhledem ke zcela specifickému pohybu, který umožňují, jde o univerzální nástroje k protažení a posílení svalů. To navíc kombinují s aerobním tréninkem a nabízejí i rovnoměrné zatížení. Veslařský trenažér tak sice nepatří k typickým posilovacím strojům, rozhodně však nelze říci, že vám s vypracováním svalů nepomůže.

Trenažér na veslování se hodí pro všechny, kteří si přejí nastartovat spalování a zbavit se nadbytečného tuku. Doporučit ho lze i pro osoby s chronickými bolestmi zad, neboť cvičení na něm zpevňuje břišní svalstvo a oblast bederní páteře. A ještě jednu podstatnou výhodu je nutné zmínit: Pohyb na trenažéru veslování má jen minimální dopad na klouby.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?