Balanční podložka má podobu jednoduché čočky na cvičení. Právě ve tvaru spočívá její hlavní přínos. Nestabilní povrch pomůže efektivně procvičit všechny svalové skupiny. Balanční podložky jsou však dokonale víceúčelové a poslouží nejen k fitness. Představují i skvělé rehabilitační pomůcky. Balanční podložka na židli vám zajistí vzpřímenou páteř například při psaní na počítači. Balanční podložku na sezení můžete používat doma i v kanceláři. Na p ......
Balanční podložka má podobu jednoduché čočky na cvičení. Právě ve tvaru spočívá její hlavní přínos. Nestabilní povrch pomůže efektivně procvičit všechny svalové skupiny. Balanční podložky jsou však dokonale víceúčelové a poslouží nejen k fitness. Př ......

Balanční podložka má podobu jednoduché čočky na cvičení. Právě ve tvaru spočívá její hlavní přínos. Nestabilní povrch pomůže efektivně procvičit všechny svalové skupiny.

Balanční podložky jsou však dokonale víceúčelové a poslouží nejen k fitness. Představují i skvělé rehabilitační pomůcky. Balanční podložka na židli vám zajistí vzpřímenou páteř například při psaní na počítači. Balanční podložku na sezení můžete používat doma i v kanceláři.

Na podobném principu funguje i rotační disk na cvičení, případně balanční deska. Rotační disk se používá hlavně k zeštíhlení oblasti pasu a hýždí, deska vám pomůže ke zlepšení celkové koordinace těla.

TIP: Sestavte si malé domácí fitness

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?