Výkonné čelovky na kolo Calter se hodí nejen když se vracíte v noci domů a chcete být dobře vidět ale i pro jiné aktivity - např. při běhání nebo na ryby. Nabízíme několik produktových řad s různým výkonem a pohodlným elastickým upínáním. U čelovek na kolo z řady Profi je napájení již řešeno výkonným dobíjecím akumulátorem s dlouhou výdrží....
Výkonné čelovky na kolo Calter se hodí nejen když se vracíte v noci domů a chcete být dobře vidět ale i pro jiné aktivity - např. při běhání nebo na ryby. Nabízíme několik produktových řad s různým výkonem a pohodlným elastickým upínáním. U čelovek n ......

Výkonné čelovky na kolo Calter se hodí nejen když se vracíte v noci domů a chcete být dobře vidět ale i pro jiné aktivity - např. při běhání nebo na ryby. Nabízíme několik produktových řad s různým výkonem a pohodlným elastickým upínáním. U čelovek na kolo z řady Profi je napájení již řešeno výkonným dobíjecím akumulátorem s dlouhou výdrží.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.


Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovku využijete při nejedné příležitosti. Hodit se vám bude, když doma nečekaně vypadnou pojistky nebo až půjdete na chalupě ven pro dřevo. Využijete ji i tehdy, pokud patříte mezi vášnivé rybáře či běžce.