Chemické WC je ideální řešení na místa, kde nemáte možnost udělat klasický odpad do kanalizace či jímky a nepotřebuje elektřinu. Jde zejména o chaty, chalupy, karavany apod. Chemický záchod na zahradu lze poměrně dobře zakomponovat i do klasické kadibudky, takže bude vše vypadat původně ale vy víte své. Péče o chemickou toaletu na chatu je poměrně jednoduchá. Pravidelně do ní naléváte náplň do chemického wc, která se postará o rozložení všech pe ......
Chemické WC je ideální řešení na místa, kde nemáte možnost udělat klasický odpad do kanalizace či jímky a nepotřebuje elektřinu. Jde zejména o chaty, chalupy, karavany apod. Chemický záchod na zahradu lze poměrně dobře zakomponovat i do klasické kadi ......

Chemické WC je ideální řešení na místa, kde nemáte možnost udělat klasický odpad do kanalizace či jímky a nepotřebuje elektřinu. Jde zejména o chaty, chalupy, karavany apod. Chemický záchod na zahradu lze poměrně dobře zakomponovat i do klasické kadibudky, takže bude vše vypadat původně ale vy víte své.

Péče o chemickou toaletu na chatu je poměrně jednoduchá. Pravidelně do ní naléváte náplň do chemického wc, která se postará o rozložení všech pevných částí. V případě zaplnění pak obsah snadno vypustíte např. do kanálu nebo pokud používáte ekologickou chemii tak i na kompost.

Poradna: Jak funguje chemické WC

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak funguje chemické WC

Jak funguje chemické WC

Chemické WC představuje velmi užitečnou pomoc v mnoha situacích. Jak vlastně funguje, jak dlouho vydrží a jak s ním zacházet?