Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý odpad využít i pro hnojení na zahradě. V naší nabídce najdete přípravky do chemického wc značky Calter® od 1 - 5 litrů - používají se ve zředěné formě + i vhodný toaletní papír speciálně pro chemické z ......
Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý od ......

Jak vlastně funguje chemie do chemického wc? Díky chemickým látkám a mohou být i ekologické se obsah spodní nádrže toalety rychle rozloží do tekutého stavu včetně toaletního papíru. Při použití ekologické náplně do chemického wc pak můžete vzniklý odpad využít i pro hnojení na zahradě.

V naší nabídce najdete přípravky do chemického wc značky Calter® od 1 - 5 litrů - používají se ve zředěné formě + i vhodný toaletní papír speciálně pro chemické záchody.

Poradna: Jak funguje chemické WC

Zobrazit více
Zobrazit méně

Chemické WC a vše co potřebujete vědět při výběru

Chemické WC a vše co potřebujete vědět při výběru

Chemické WC využijete při cestování v karavanu, ale i na chatě či chalupě, kam není zavedena kanalizace. Hodit se vám může taktéž na stavbě domu nebo při jeho rekonstrukci. Jak chemické WC funguje, z čeho se skládá i jak se o něj starat se dozvíte v následujícím textu. Poradíme vám také, jakými parametry se řídit při jeho výběru.


Jak funguje chemické WC

Jak funguje chemické WC

Chemické WC představuje velmi užitečnou pomoc v mnoha situacích. Jak vlastně funguje, jak dlouho vydrží a jak s ním zacházet?