Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velmi jednoduše vzít sebou do auta a nemusíte řešit odpady či přípojku na elektřinu jako u běžného záchodu. Naše toalety Calter® se pak často využívají jako přenosné wc pro seniory např. při cestování. P ......
Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velm ......

Hledáte způsob, jak mít vždy po ruce spolehlivou toaletu? Chystáte se do kempu, na dovolenou karavanem nebo na nějakou akci, kde nechcete řešit veřejné WC? Pak je přenosné wc Calter® to pravé pro vás. V kompaktním provedení lze přenosnou toaletu velmi jednoduše vzít sebou do auta a nemusíte řešit odpady či přípojku na elektřinu jako u běžného záchodu. Naše toalety Calter® se pak často využívají jako přenosné wc pro seniory např. při cestování.

Přenosná chemická toaleta je složena ze dvou spojených nádrží. V horní části je voda na spláchnutí a ve spodní pak prostor pro odpad. Pro rozklad odpadu se používají vhodné náplně do chemického WC, které se o proces rozkladu postarají. V naší nabídce najdete i speciální toaletní papír přímo pro chemické toalety.

Poradna: Jak funguje chemické WC

Zobrazit více
Zobrazit méně

Chemické WC a vše co potřebujete vědět při výběru

Chemické WC a vše co potřebujete vědět při výběru

Chemické WC využijete při cestování v karavanu, ale i na chatě či chalupě, kam není zavedena kanalizace. Hodit se vám může taktéž na stavbě domu nebo při jeho rekonstrukci. Jak chemické WC funguje, z čeho se skládá i jak se o něj starat se dozvíte v následujícím textu. Poradíme vám také, jakými parametry se řídit při jeho výběru.


Jak funguje chemické WC

Jak funguje chemické WC

Chemické WC představuje velmi užitečnou pomoc v mnoha situacích. Jak vlastně funguje, jak dlouho vydrží a jak s ním zacházet?