Výkonné čelovky na helmu Calter se uplatní  v situacích, kdy potřebujete mít volné ruce při práci či sportu v noci. Nejvíce rozšířené jsou čelovky na cyklistickou helmu, které zlepší vás dohled na cestu a umožní mít přehled i na pravé a levé straně, kterou klasické světlo na kole neosvítí. Další využití čelovek na helmu je např. při běhání, rybaření nebo již zmíněné cyklistice. Osadit ji můžete i na klasickou pracovní helmu nebo ji ocení i přízni ......
Výkonné čelovky na helmu Calter se uplatní  v situacích, kdy potřebujete mít volné ruce při práci či sportu v noci. Nejvíce rozšířené jsou čelovky na cyklistickou helmu, které zlepší vás dohled na cestu a umožní mít přehled i na pravé a levé straně, ......

Výkonné čelovky na helmu Calter se uplatní  v situacích, kdy potřebujete mít volné ruce při práci či sportu v noci. Nejvíce rozšířené jsou čelovky na cyklistickou helmu, které zlepší vás dohled na cestu a umožní mít přehled i na pravé a levé straně, kterou klasické světlo na kole neosvítí. Další využití čelovek na helmu je např. při běhání, rybaření nebo již zmíněné cyklistice. Osadit ji můžete i na klasickou pracovní helmu nebo ji ocení i příznivci speleologie při průzkumu jeskyní. Značka čelovek Calter je tvořena 3 produktovými řadami, které se liší výkonem, výbavou a cenou. U profesionálních čelovek na helmu již neřešíte napájení bateriemi ale používá se výkonný dobíjecí akumulátor.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Začínáme s kempováním pod stanem

Začínáme s kempováním pod stanem

Kempování je skvělá volba pro ty, kteří hledají dobrodružství a touží po změně prostředí. Pokud jste unaveni z každodenního shonu a stresu, kempování vám nabídne únik do klidného prostředí přírody, kde můžete načerpat novou energii a uvolnit svou mysl.


Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovky nejsou jen na běhání

Čelovku využijete při nejedné příležitosti. Hodit se vám bude, když doma nečekaně vypadnou pojistky nebo až půjdete na chalupě ven pro dřevo. Využijete ji i tehdy, pokud patříte mezi vášnivé rybáře či běžce.