Cyklistika platí za jeden z nejoblíbenějších sportů mezi širokou veřejností. Dáno je to její dobrou dostupností a zároveň rozmanitostí. Bicykl může sloužit jako tradiční a dnes také z ekologického hlediska ceněný dopravní prostředek. Stejně tak můžeme jízdou na kole relaxovat a kochat se krajinou. Máte ale možnost dát si i poněkud více „do těla“ a tuto aktivitu pojmout jako cvičení i sport. A právě v takovém případě se vám jednoznačně bude hodi ......
Cyklistika platí za jeden z nejoblíbenějších sportů mezi širokou veřejností. Dáno je to její dobrou dostupností a zároveň rozmanitostí. Bicykl může sloužit jako tradiční a dnes také z ekologického hlediska ceněný dopravní prostředek. Stejně tak může ......

Cyklistika platí za jeden z nejoblíbenějších sportů mezi širokou veřejností. Dáno je to její dobrou dostupností a zároveň rozmanitostí.

Bicykl může sloužit jako tradiční a dnes také z ekologického hlediska ceněný dopravní prostředek. Stejně tak můžeme jízdou na kole relaxovat a kochat se krajinou. Máte ale možnost dát si i poněkud více „do těla“ a tuto aktivitu pojmout jako cvičení i sport.

A právě v takovém případě se vám jednoznačně bude hodit sportovní vybavení. Nepotřebujete fitness pomůcky, stačí vám jízdní kolo a několik užitečných doplňků.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Vybíráme helmu na kolo

Vybíráme helmu na kolo

Podle RoSPA dokáže použití cyklistické helmy snížit riziko poranění hlavy o 85 % a poranění mozku o 88 %. Aby helma plnila svůj účel, musí být správně vybraná. Jak vybrat správnou přilbu na kolo, pro koho je povinnost ji nosit a další důležité informace se dozvíte v tomto článku.