Dětská elektrická auta splní vašim dětem všechny dětské sny o dobrodružství a zábavě! Pro malé nadšence do řízení i jejich tatínky máme v nabídce licencované věrné kopie aut renomovaných značek. Máme nejširší nabídku elektrických autíček pro děti z kvalitních materiálů a skvělou výbavou v ČR. Dětská autíčka jsou vyrobena z odolného plastu, který je odolný proti poškrábání. Každé auto pak má dobře odpružený podvozek, takže vaše dítě bude jako v b ......
Dětská elektrická auta splní vašim dětem všechny dětské sny o dobrodružství a zábavě! Pro malé nadšence do řízení i jejich tatínky máme v nabídce licencované věrné kopie aut renomovaných značek. Máme nejširší nabídku elektrických autíček pro děti z k ......

Dětská elektrická auta splní vašim dětem všechny dětské sny o dobrodružství a zábavě! Pro malé nadšence do řízení i jejich tatínky máme v nabídce licencované věrné kopie aut renomovaných značek. Máme nejširší nabídku elektrických autíček pro děti z kvalitních materiálů a skvělou výbavou v ČR.

Dětská autíčka jsou vyrobena z odolného plastu, který je odolný proti poškrábání. Každé auto pak má dobře odpružený podvozek, takže vaše dítě bude jako v bavlnce. Hledáte dětské elektrické auto pro 2 děti? Projděte si naši nabídku.

PORADNA: Podle čeho vybrat elektro autíčko?

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jedním z klíčových faktorů, na které jsme se při výběru našich elektrických aut pro děti zaměřili, je dlouhá výdrž baterie. Víme, že nechcete, aby dobrodružství skončilo předčasně kvůli vybité baterii. Proto jsou naše dětská elektro auta vybavena kvalitními bateriemi, které zajistí dlouhou a nezaměnitelnou jízdu.

Jak je to s výkonem elektrických aut pro děti?

Mezi našimi modely autíček si můžete vybrat z motorů o výkonu od 25 W do 100 W. Vliv výběru se odrazí v ceně a rychlosti dětského autíčka. Slabší modely jsou ideální pro menší děti. Mezi silné modely patří dětské auto Mercedes v terénní úpravě.

Auto pro děti a baterie

Dětská autíčka jsou poháněna výkonnými kapacitními bateriemi s kapacitou od 2–9 Ah. Ve většině případů je dobíjení baterie řešeno inteligentním nabíjecím systémem bez nutnosti jejího vytahování z autíčka. Na jedno dobití vydrží cca 1–2 hodiny jízdy. Naše baterie mají dostatečný výkon i pro oblíbená elektrická autíčka 4x4 do terénu.

dětské autíčko lamborghiniZvažujete rychlost dětského elektrického auta?

U elektrických aut pro děti je primárně třeba brát v potaz bezpečnost. Tomu pak odpovídá rychlost našich dětských autíček, která se pohybuje od 3–5 km/h. Takže se vám nestane, že vám dítě v nestřeženém okamžiku ujede moc daleko.

V nejhorším případě máte stále k dispozici dálkové ovládání, kterým si přivoláte autíčko zpět. Vyšší rychlosti pak dosahují elektrická autíčka s vyšším výkonem motoru.

Bezpečnost a dětské elektrické auto

Jako v běžném autě i v jeho dětské verzi mají děti k dispozici bezpečnostní pásy. Další zvýšení bezpečnosti je přes již zmíněné 2.4Ghz dálkové ovládání pro rodiče, takže máte na jízdou svého potomka stále kontrolu.

Díky nízké hmotnosti dětského autíčka kolem cca 20 kg dle modelu jej pak snadno zvednete a odstraníte z cesty, pokud se při řízení vaše dítě dostane do nebezpečné situace.

Samozřejmostí jsou pak přední a zadní LED světla pro zvýšení viditelnosti i v horších světelných podmínkách.

Čím vás oslní elektrické auto pro děti?

Elektrická autíčka jsou replikami dospěláckých aut od různých značek. V naší nabídce najdete elektro autíčka značky – Mercedes, Audi, BMW, Land Rover, McLaren, Toyota, Bentley, Lamborghini a další. Proto i v interiéru dětského auta najdete určité vychytávky. Patří sem např.

  • MP3 přehrávač
  • FM rádio
  • Port pro USB, AUX či BLUETOOTH – pro napojení vlastního hudebního výběru
  • Potah sedaček z ekologické kůže
  • Klakson

TIP: Proč byste svému dítěti měli koupit elektrické autíčko?


Podle čeho vybírat ideální elektro autíčko pro děti?

Podle čeho vybírat ideální elektro autíčko pro děti?

Dětská elektrická autíčka patří mezi velmi oblíbený typ hraček. Podle čeho vybrat to správné? Které parametry jsou při nákupu skutečně důležité? Elektrická autíčka jsou hračkami pro děti, které baví všechny malé motoristy. Pomáhají jim posilovat sociální kompetence, ale i fyzickou zdatnost. Stejně tak si děti rozvíjejí reflexy a logické přemýšlení.