Elektromobilita. Ještě před několika lety téměř neznámý pojem, dnes výraz, který zřejmě bude dominovat slovníku 21. století. Elektromobilita se skloňuje zejména v souvislosti s ekonomickou a ekologickou dopravou bez hluku, zplodin a škodlivých emisí. Patří sem všechny dopravní prostředky na elektrický pohon. Tedy nejen elektromobily, ale také elektrokola, elektrické skútry , eletrická vozítka pro seniory a invalidy, či elektromotorky.   Jste př ......
Elektromobilita. Ještě před několika lety téměř neznámý pojem, dnes výraz, který zřejmě bude dominovat slovníku 21. století. Elektromobilita se skloňuje zejména v souvislosti s ekonomickou a ekologickou dopravou bez hluku, zplodin a škodlivých emisí. ......

Elektromobilita. Ještě před několika lety téměř neznámý pojem, dnes výraz, který zřejmě bude dominovat slovníku 21. století. Elektromobilita se skloňuje zejména v souvislosti s ekonomickou a ekologickou dopravou bez hluku, zplodin a škodlivých emisí. Patří sem všechny dopravní prostředky na elektrický pohon. Tedy nejen elektromobily, ale také elektrokola, elektrické skútry , eletrická vozítka pro seniory a invalidy, či elektromotorky.

 

Jste připraveni jít s dobou a pořídit si vlastní elektrický dopravní prostředek? U nás můžete začít třeba s elektoskútrem bez řidičáku nebo rovnou přesedlat na výkonnější elektrický skútr. V našem sortimentu elektromobility jsme pro vás připravili jak elektrická vozítka pro seniory, tak stále oblíbenější elektroskútry značky RACCEWAY® v různých výkonnostních variantách za velmi sympatické ceny. Navíc některé elektroskútry si klidně můžete osedlat i bez řidičáku.

TIP: Jak vybrat elektroskútr

Zobrazit více
Zobrazit méně

jak vybrat elektroskútr do města i mimo

Jak vybrat elektroskútr

Výběr elektrického skútru nemusí být pro laika úplně jednoduchý. Jak a podle čeho vybírat nejvhodnější model z dostupných variant na trhu? Elektrický skútr vám ušetří při pohybu ve městě nekonečné stání v kolonách. Jedná se o velmi kompaktní a jednoduchý dopravní prostředek, který se snadno ovládá. Vhodný je pro pravidelnou dopravu do zaměstnání i delší výlety.