Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally. Zapojit do tréninku overball má řadu výhod. Jde především o zvýšení svalové síly a snížení napětí. Tato pomůcka se podílí na komplexním posílení různých svalových skupin včetně těch, které jsou zodpověd ......
Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally. Za ......

Gymnastický míč se používá na sezení i cvičení. Svoje využití najde doma i v kanceláři a setkáte se s ním i v ordinacích fyzioterapeutů a v oblibě mají obří balóny i sportovci. Proto se také nazývají fitness míče. Znát je můžete i jako overbally.

Zapojit do tréninku overball má řadu výhod. Jde především o zvýšení svalové síly a snížení napětí. Tato pomůcka se podílí na komplexním posílení různých svalových skupin včetně těch, které jsou zodpovědné za stabilizaci hlavy a trupu.

Míč na cvičení dokáže ulevit například od bolestí zad. Pokud jej využijete namísto klasické židle, zlepšíte si rovněž stabilitu a koordinaci. Gymnastické míče na trh dodává řada výrobců. Pokud chcete mít jistotu kvality, spolehněte se především na overball značky Lifefit®.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?