Posilovací lavice jsou tradiční součástí posiloven. Skvěle se ale hodí i pro domácí fitness. Využijete ji pro cvičení s vlastní vahou i pro posilování s činkami.Při nákupu je především potřeba si vybrat především vhodný typ lavice na posilování. Tato zařízení se primárně rozlišují podle toho, která partie se jimi procvičují, případně jakým způsobem cvičení probíhá. V základu existují cvičební lavice vhodné pro bench press či zádové. Za asi nejví ......
Posilovací lavice jsou tradiční součástí posiloven. Skvěle se ale hodí i pro domácí fitness. Využijete ji pro cvičení s vlastní vahou i pro posilování s činkami.Při nákupu je především potřeba si vybrat především vhodný typ lavice na posilování. Tato ......

Posilovací lavice jsou tradiční součástí posiloven. Skvěle se ale hodí i pro domácí fitness. Využijete ji pro cvičení s vlastní vahou i pro posilování s činkami.
Při nákupu je především potřeba si vybrat především vhodný typ lavice na posilování. Tato zařízení se primárně rozlišují podle toho, která partie se jimi procvičují, případně jakým způsobem cvičení probíhá.

V základu existují cvičební lavice vhodné pro bench press či zádové. Za asi nejvíce univerzální pak můžeme pokládat nastavitelnou posilovací lavici. Dalším oblíbeným druhem je jednoznačně šikmá lavice na břicho. Nastavitelná posilovací lavice pak je oblíbená hlavně pro svou flexibilitu. K nejoblíbenějším, ale zároveň i k nejdražším patří multifunkční polohovací lavice na posilování, která v sobě kombinuje dokonce tři a více zařízení. Nezapomeňte si k posilovací lavici přidat i vhodné nakládací činky LIFEFIT.

Doporučení: Při výběru sledujte parametr nosnost a materiál, z kterého jsou lavičky na posilování vyrobeny. 

TIP: Jak na zařízení domácího fitness

Zobrazit více
Zobrazit méně

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Hubnout se dá i domácím tréninkem, podívejte se, jak na to

Léto klepe na dveře, ale vaše forma ještě není úplně plavková? Není třeba panikařit a ihned pořizovat permici do fitka. Vyladíte ji i doma s dobře postaveným tréninkem, který vám pomůže shodit nadbytečná kila dolů. 

Zdravá a udržitelná cesta za fit postavou stojí na třech pilířích – strava, pohyb a regenerace. Ačkoliv lze zhubnout pouze omezením přísunu kalorií a díky tomu se dostat do kalorického deficitu, bez pravidelného pohybu a patřičného odpočinku se svaly nevytvarují a nejlepší je proto zařadit nějaký ten trénink.


Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?