Nakládací činky představují velmi oblíbené fitness vybavení hlavně pro svou variabilitu. Kotouče na činky u nich totiž slouží jakožto regulátory zátěže. Můžete tedy variabilně vložit závaží na činku a posilovat různé partie bez nutnosti mnoha posilovacích strojů. Činky vynikají i tím, že jsou mimořádně skladné. Zejména ty lehké se navíc budou hodit i cvičícím začátečníkům, a to bez ohledu na pohlaví. Další důležitou část tohoto cvičebního náčiní ......
Nakládací činky představují velmi oblíbené fitness vybavení hlavně pro svou variabilitu. Kotouče na činky u nich totiž slouží jakožto regulátory zátěže. Můžete tedy variabilně vložit závaží na činku a posilovat různé partie bez nutnosti mnoha posilov ......

Nakládací činky představují velmi oblíbené fitness vybavení hlavně pro svou variabilitu. Kotouče na činky u nich totiž slouží jakožto regulátory zátěže. Můžete tedy variabilně vložit závaží na činku a posilovat různé partie bez nutnosti mnoha posilovacích strojů. Činky vynikají i tím, že jsou mimořádně skladné. Zejména ty lehké se navíc budou hodit i cvičícím začátečníkům, a to bez ohledu na pohlaví.

Další důležitou část tohoto cvičebního náčiní tvoří hřídel. Někdy se také jednoduše označuje jako tyč na činku, neboť má podobu ocelové tyče. Vyrábí se v několika průměrech osy a různých délkách. Kromě hřídele na jednoruční činku existují taktéž ty pro variantu obouručnou.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak správně vybrat činky na posilování?

Jak správně vybrat činky na posilování?

Posilování s činkami má obrovský přínos pro tělo i zdraví. Aby však mohlo být cvičení s činkami co možná nejúčinnější, tak je potřeba mít nejenom vhodný tréninkový plán, ale také zkušenosti s výběrem té správné činky, která je pro vás tou nejlepší.