Činky na aerobic poznáte poměrně snadno. Většinou jsou různých barvách, často s nížší váhou bez možnosti úpravy hmotnosti. Jsou ideální pro cvičení žen či dorostu. Činky pro ženy na aerobic či jiné aerobní aktivity (kalanetika, joga, posilovací cvičení) jsou v klasickém jednoručním provedení s hmotností do cca 5 kg. Pro cvičení se nejčastěji používají aerobní činky s hmotností 0,5 - 1,5 kg. Potvrzují tak to, že toto fitness náčiní je vysoce univ ......
Činky na aerobic poznáte poměrně snadno. Většinou jsou různých barvách, často s nížší váhou bez možnosti úpravy hmotnosti. Jsou ideální pro cvičení žen či dorostu. Činky pro ženy na aerobic či jiné aerobní aktivity (kalanetika, joga, posilovací cviče ......

Činky na aerobic poznáte poměrně snadno. Většinou jsou různých barvách, často s nížší váhou bez možnosti úpravy hmotnosti. Jsou ideální pro cvičení žen či dorostu. Činky pro ženy na aerobic či jiné aerobní aktivity (kalanetika, joga, posilovací cvičení) jsou v klasickém jednoručním provedení s hmotností do cca 5 kg. Pro cvičení se nejčastěji používají aerobní činky s hmotností 0,5 - 1,5 kg.

Potvrzují tak to, že toto fitness náčiní je vysoce univerzální. Využít je můžete nejen pro dodání výraznější dynamiky při samotném aerobicu, ale hodí se i k lehčímu posilování. Často bývají navrženy a na trh uváděny přímo jako činky pro ženy.

Většinou se jedná o provedení vinylové nebo neoprenové. Podle konkrétního barevného provedení pak u jednotlivých výrobců snadno odlišíte i váhovou kategorii činek na aerobic.

Doporučení: V naší nabídce najdete pohodlné molitanové činky LIFEFIT® s praktickými upevňovacími páskami na suchý zip.

TIP: Jak správně vybrat činky na posilování

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak správně vybrat činky na posilování?

Jak správně vybrat činky na posilování?

Posilování s činkami má obrovský přínos pro tělo i zdraví. Aby však mohlo být cvičení s činkami co možná nejúčinnější, tak je potřeba mít nejenom vhodný tréninkový plán, ale také zkušenosti s výběrem té správné činky, která je pro vás tou nejlepší.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?