Činky představují vysoce všestranné vybavení. Činky na aerobic (též činky na aerobik) nabízejí klasické jednoruční provedení o hmotnosti méně než 5 kg.Potvrzují tak to, že toto fitness náčiní je vysoce univerzální. Využít je můžete nejen pro dodání výraznější dynamiky při samotném aerobicu, ale hodí se i k lehčímu posilování. Často bývají navrženy a na trh uváděny přímo jako činky pro ženy. Většinou se jedná o provedení vinylové nebo neoprenové. ......
Činky představují vysoce všestranné vybavení. Činky na aerobic (též činky na aerobik) nabízejí klasické jednoruční provedení o hmotnosti méně než 5 kg.Potvrzují tak to, že toto fitness náčiní je vysoce univerzální. Využít je můžete nejen pro dodání v ......

Činky představují vysoce všestranné vybavení. Činky na aerobic (též činky na aerobik) nabízejí klasické jednoruční provedení o hmotnosti méně než 5 kg.
Potvrzují tak to, že toto fitness náčiní je vysoce univerzální. Využít je můžete nejen pro dodání výraznější dynamiky při samotném aerobicu, ale hodí se i k lehčímu posilování. Často bývají navrženy a na trh uváděny přímo jako činky pro ženy.

Většinou se jedná o provedení vinylové nebo neoprenové. Podle konkrétního barevného provedení pak u jednotlivých výrobců snadno odlišíte i váhovou kategorii činky.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?