Zátěže na nohy Lifefit® představují jednoduchou pomůcku pro kondiční trénink. Napomohou vám zintenzivnit posilování hlubokých svalů. Vedle zátěží na ruce by tak jednoznačně neměly chybět v žádné domácí posilovně. Množství zátěže je u nich variabilně proměnlivé. Konstruovány jsou vždy tak, aby i při dynamických pohybových aktivitách spolehlivě držely. Zátěž na cvičení je navíc vždy vyrobena z adekvátně odolného materiálu. U nás najdete zátěže s vá ......
Zátěže na nohy Lifefit® představují jednoduchou pomůcku pro kondiční trénink. Napomohou vám zintenzivnit posilování hlubokých svalů. Vedle zátěží na ruce by tak jednoznačně neměly chybět v žádné domácí posilovně. Množství zátěže je u nich variabilně ......

Zátěže na nohy Lifefit® představují jednoduchou pomůcku pro kondiční trénink. Napomohou vám zintenzivnit posilování hlubokých svalů. Vedle zátěží na ruce by tak jednoznačně neměly chybět v žádné domácí posilovně. Množství zátěže je u nich variabilně proměnlivé. Konstruovány jsou vždy tak, aby i při dynamických pohybových aktivitách spolehlivě držely. Zátěž na cvičení je navíc vždy vyrobena z adekvátně odolného materiálu. U nás najdete zátěže s váhou od 0,5 kg do 4 kg pro různé úrovně zatížení.

TIP: Sestavte si malé domácí fitness

Zobrazit více
Zobrazit méně

Jak správně vybrat činky na posilování?

Jak správně vybrat činky na posilování?

Posilování s činkami má obrovský přínos pro tělo i zdraví. Aby však mohlo být cvičení s činkami co možná nejúčinnější, tak je potřeba mít nejenom vhodný tréninkový plán, ale také zkušenosti s výběrem té správné činky, která je pro vás tou nejlepší.


Sestavte si malé domácí fitness

Sestavte si malé domácí fitness

Také pandemie koronaviru významně přispěla k tomu, že se řada lidí naučila obejít i bez profesionálů a začala více cvičit doma o samotě. Domácí fitness si může zařídit každý, využijete ho nejen během karantény. Jak na to? Které vybavení se vám může hodit?