Motorový běžecký pás LIFEFIT®, jak již jeho označení napovídá, je poháněn motorem, a to obvykle na škále od jedné do šesti koňských sil. Výkonnější pásy s motorem budou volit sportovci, kteří mají v plánu náročnější pravidelné tréninky. Pro chůzi pak stačí motorové běhací pásy o výkonu do 2 HP.  Výhodou motorových běžeckých pásů LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí všech běžeckých pásů s motorem LIFEFIT® je i český m ......
Motorový běžecký pás LIFEFIT®, jak již jeho označení napovídá, je poháněn motorem, a to obvykle na škále od jedné do šesti koňských sil. Výkonnější pásy s motorem budou volit sportovci, kteří mají v plánu náročnější pravidelné tréninky. Pro chůzi pak ......

Motorový běžecký pás LIFEFIT®, jak již jeho označení napovídá, je poháněn motorem, a to obvykle na škále od jedné do šesti koňských sil. Výkonnější pásy s motorem budou volit sportovci, kteří mají v plánu náročnější pravidelné tréninky. Pro chůzi pak stačí motorové běhací pásy o výkonu do 2 HP. 

Výhodou motorových běžeckých pásů LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí všech běžeckých pásů s motorem LIFEFIT® je i český manuál s ukázkami cviků k protažení před či po běhání. V kategorii domácích běžeckých pásů patří značka LIFEFIT® mezi často využívané.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?