Skládací běhací pásy LIFEFIT® byly navrženy tak, aby při složení zabraly minimum prostoru. U základní varianty skládacího běžeckého pásu se zvedá nahoru běžecká plocha a celkový rozměr nutný pro uskladnění je tvořen pouze běhacími madly a samozřejmě výškou pásu. U další varianty je možné sklopit i běhací madla takže se dostanete na rozměr - 28x64x140 cm. V nabídce máme i běžecký pás vhodný pod postel - jde o model - LIFEFIT® TM1290, jehož rozměr ......
Skládací běhací pásy LIFEFIT® byly navrženy tak, aby při složení zabraly minimum prostoru. U základní varianty skládacího běžeckého pásu se zvedá nahoru běžecká plocha a celkový rozměr nutný pro uskladnění je tvořen pouze běhacími madly a samozřejmě ......

Skládací běhací pásy LIFEFIT® byly navrženy tak, aby při složení zabraly minimum prostoru. U základní varianty skládacího běžeckého pásu se zvedá nahoru běžecká plocha a celkový rozměr nutný pro uskladnění je tvořen pouze běhacími madly a samozřejmě výškou pásu. U další varianty je možné sklopit i běhací madla takže se dostanete na rozměr - 28x64x140 cm.

V nabídce máme i běžecký pás vhodný pod postel - jde o model - LIFEFIT® TM1290, jehož rozměry pro složení jsou pouze - 147x60x15 cm. Tj. dostanete ho skoro pod každou postel.  Výhodou skladných běžeckých pásů LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí všech domácích běžeckých pásů LIFEFIT® je i český manuál s ukázkami cviků k protažení před či po běhání.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?