Běžecký pás na doma LIFEFIT® má v podstatě stejné parametry jako u pásů určených pro fitness centra. Rozdíl je většinou jen v ceně běžeckého pásu a jeho výbavě. Ne každý z nás ocení spoustu tréninkových programů a propojení s různými zařízeními, když si chce pouze v klidu doma zaběhat.   U domácích běžeckých pásů se také očekává, že jejich zatížení nebude tak velké jako u profesionálních pásů do fitness center.  Výhodou běžecký pásů pro domácí p ......
Běžecký pás na doma LIFEFIT® má v podstatě stejné parametry jako u pásů určených pro fitness centra. Rozdíl je většinou jen v ceně běžeckého pásu a jeho výbavě. Ne každý z nás ocení spoustu tréninkových programů a propojení s různými zařízeními, když ......

Běžecký pás na doma LIFEFIT® má v podstatě stejné parametry jako u pásů určených pro fitness centra. Rozdíl je většinou jen v ceně běžeckého pásu a jeho výbavě. Ne každý z nás ocení spoustu tréninkových programů a propojení s různými zařízeními, když si chce pouze v klidu doma zaběhat.  

U domácích běžeckých pásů se také očekává, že jejich zatížení nebude tak velké jako u profesionálních pásů do fitness center.  Výhodou běžecký pásů pro domácí použití LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí všech domácích běžeckých pásů LIFEFIT® je i český manuál s ukázkami cviků k protažení před či po běhání.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?