Hledáte běhací pás s nosností do až 140 kg? Pak by vás mohly zajímat běžecké pásy LIFEFIT®, které nabízí u svých modelů rozmezí nosnosti od 120 kg až do 180 kg, takže si opravdu vybere každý. Díky kvalitnímu odpružení pak hluk není extrémní ani při vyšší zátěži. Kromě zvýšené nosnosti jistě oceníte i možnost složení pásu pro uskladnění např. pod postelí. Výhodou běžeckých pásů LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí vše ......
Hledáte běhací pás s nosností do až 140 kg? Pak by vás mohly zajímat běžecké pásy LIFEFIT®, které nabízí u svých modelů rozmezí nosnosti od 120 kg až do 180 kg, takže si opravdu vybere každý. Díky kvalitnímu odpružení pak hluk není extrémní ani při v ......

Hledáte běhací pás s nosností do až 140 kg? Pak by vás mohly zajímat běžecké pásy LIFEFIT®, které nabízí u svých modelů rozmezí nosnosti od 120 kg až do 180 kg, takže si opravdu vybere každý. Díky kvalitnímu odpružení pak hluk není extrémní ani při vyšší zátěži. Kromě zvýšené nosnosti jistě oceníte i možnost složení pásu pro uskladnění např. pod postelí.

Výhodou běžeckých pásů LIFEFIT® je poskytovaný záruční servis přímo u vás doma. Součástí všech běhacích pásů LIFEFIT® je i český manuál s ukázkami cviků k protažení před či po běhání.

Zobrazit více
Zobrazit méně

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.


Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běhání na běžeckém pásu a hubnutí

Běžecký pás představuje skvělou cvičební pomůcku, která je dobře dostupná všem zájemcům o pohyb. Pás si rozhodně můžete pořídit i domů. Co všechno by měl splnit a jak s ním skutečně efektivně zhubnout?