Fitness pomůcky vám pomohou se efektivně udržet v kondici, zhubnout nadbytečné kilogramy, ale i se jednoduše protáhnout.Dnes už nejsou jen výsadou posiloven, ale vybírat si můžete z velmi pestré škály fitness vybavení na doma. Ať už si zvolíte klasické posilovací stroje v podobě veslovacích trenažérů nebo jednoduché nástroje, jako jsou činky, fitness pomůcky lze vždy přizpůsobit vašim požadavkům. A pozor, domácí fitness vybavení je samozřejmě vh ......
Fitness pomůcky vám pomohou se efektivně udržet v kondici, zhubnout nadbytečné kilogramy, ale i se jednoduše protáhnout.Dnes už nejsou jen výsadou posiloven, ale vybírat si můžete z velmi pestré škály fitness vybavení na doma. Ať už si zvolíte klasic ......

Fitness pomůcky vám pomohou se efektivně udržet v kondici, zhubnout nadbytečné kilogramy, ale i se jednoduše protáhnout.
Dnes už nejsou jen výsadou posiloven, ale vybírat si můžete z velmi pestré škály fitness vybavení na doma. Ať už si zvolíte klasické posilovací stroje v podobě veslovacích trenažérů nebo jednoduché nástroje, jako jsou činky, fitness pomůcky lze vždy přizpůsobit vašim požadavkům.

A pozor, domácí fitness vybavení je samozřejmě vhodné pro každý rozpočet. Například jednoduchou balanční podložku seženete už za několik set korun.

Zobrazit více
Zobrazit méně

10 důvodů, proč používat běžecký pás

10 důvodů, proč používat běžecký pás

Přemýšlíte o tom, že byste si domů pořídili běžecký pás? Stále však váháte a nevíte, jestli je to dobrý nápad? Vyjmenujeme vám hned deset dobrých důvodů, proč se běžecký pás vyplatí koupit a proč je dobré ho používat. 


Jak správně vybrat činky na posilování?

Jak správně vybrat činky na posilování?

Posilování s činkami má obrovský přínos pro tělo i zdraví. Aby však mohlo být cvičení s činkami co možná nejúčinnější, tak je potřeba mít nejenom vhodný tréninkový plán, ale také zkušenosti s výběrem té správné činky, která je pro vás tou nejlepší.


Jak na výběr tejpovací pásky a co s ní

Jak na výběr tejpovací pásky a co s ní

Kořeny tejpování sahají až do 60. let minulého století. Tejpy v dnešní podobě jsou ale o něco mladší, pružné pásky se objevily až v 70. letech 20. století. Za jejich vynálezem stojí japonský chiropraktik Kenzo Kase. Následně pak jeho léčbu převzaly tisíce fyzioterapeutů a lékařů napříč celým světem.


Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Doba Novoročních předsevzetí a hubnutí

Věděli jste, že právě přání zhubnout je tím vůbec nejčastějším, které na počátku nového roku vyřkneme? Ne každému se ale zdaří. Důvodů, proč nakonec už v půli ledna zahodíme tenisky kamsi do kouta a smutně se smíříme s tím, že permanentka do posilovny zůstane nevyužitá, existuje hned několik.


Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Nejčastější typy běžeckých tréninků na běžeckém páse

Ztrácíte motivaci k běžeckým tréninkům v pochmurném počasí? Rádi byste konečně zlepšili svou sílu či tempo? Nechcete běhat po městě, ale do přírody máte daleko? Trénink můžete hravě nahradit s pomocí běžeckého pásu! Představme si dnes nejčastější typy běžeckých tréninků a jejich provedení na zmíněném trenažéru.